Bębny do przenośników

Bębny do przenośników. Bębny napędowe. Bębny zwrotne, Bębny napinające i dociskowe. Okładziny gumowe. Produkujemy, wykonujemy wg. dokumentacji klienta.

Zapytaj o ofertę

Bębny napędowe

Produkujemy różnego rodzaju bębny napędowe z wałem spawanym oraz rozłącznym za pomocą klinów wpustowych jak i pierścieni rozprężno-zaciskowych.

Bębny zwrotne

Wykonujemy bębny zwrotne do przenośników taśmowych, toczone gładkie lub w wersji ogumowanej z klinami lub tulejami rozprężno-zaciskowymi.

Bębny napinające i dociskowe

Produkujemy bębny napinające oraz dociskowe wg. własnych projektów jak i wg. dokumentacji powierzonej przez klienta.

Wulkanizowanie bębnów na gorąco

Wykonujemy wulkanizację bębnów napędowych, zwrotnych oraz napinających metodą na gorąco o powierzchni gładkiej, wzór karo, jodełka o kształcie walca lub baryłki.

Ogumowanie bębnów na zimno

Wykonujemy również ogumowanie bębnów metodą „na zimno” za pomocą specjalnych pasów z powierzchnią aktywną z naciętymi wzorami karo jak i gładkie połączone za pomocą odpowiednich klejów do tych aplikacji.

Okładziny z korundu

Bębny pokryte okładziną z korundu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na ścieranie, które zostały przetestowane w bardzo trudnych warunkach pracy.

Okładziny ceramiczno-gumowe

Bębny z okładzinami ceramiczno-gumowymi wykorzystywane są w trudnych aplikacjach przenośników taśmowych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Na wykonane przenośniki wystawiamy deklaracje, jakości z obowiązującymi normami oraz znak CE.

Części zamienne wykonujemy według norm: PN-ISO 1536; PN-ISO 1536; PN-ISO 1537Ak; PN-ISO 4123; PN 82M 46606; PN-EN 620; PN-C 94144; PN-G 46613.